Mijang Raksam tv
Mijang Raksam tv's Channel
 
 
Mp saleng A sangma VS .Shri. Dipul marak
600
Gasujok knaee niee Rabo
533
Benikani gitko hai knabo
533
27 June 2024
400
Gasujok ia Mechikni kata// Mijang Raksam tv
400
Gasutaijok ia manderang// Mijang Raksam tv
66
 
Mp saleng A sangma VS .Shri. Dipul marak
600
Gasujok knaee niee Rabo
533
Benikani gitko hai knabo
533
27 June 2024
400
Gasujok ia Mechikni kata// Mijang Raksam tv
400
Gasutaijok ia manderang// Mijang Raksam tv
66
Comming soon gital vidio
66
Dikdiksa Vidio niatna love song
66
Nangpan chawari nokrom. vidio
66
Gital viral videoko knabo // Mijang Raksam tv
66
DAORORONI. VIRAL. VIDIO
66
Comming soon vidio gitalgipa
66
Garo song Remix. //Mijang Raksam tv
66
Oh. jojong pagipa cover Dance
66
13 September 2024
66
Gasujok ia mechikni kata//.Mijang Raksam tv
59
DAORORONI Viral ongengipa. vidio
50
Gasujok gitba niatrimna hai
50
Kadingani kata bone nibo// Mijang Raksam tv
42
Katarangna kadingna sika knabo ripengrang
42
Gasutaijok iarangde kataan Mijang Raksam tv
38
Gasujok ia gitrangan knabo Mijang Raksam tv
36
Nana Rokom viral vidio aro. dance
35
 
Mijang Raksam tv
Your channel viewers will see links here, including "subscribe" and "add as friend".
Profile
 
Name
Mijang Raksam tv
Description
Contac no 6009157465 namnikode Nasimang like kana gualnabe

Subscribers
2.57K
Subscriptions
Recent Activity  
Mijang Raksam tv (1 year ago)
 
 
Mijang Raksam tv Hai dikdiksa (2 years ago)
 
 
Mijang Raksam tv (2 years ago)
 
 
Friends
Channel Comments
Nokte-077 (1 year ago)
Video visit full watching
rickywsangma2477 (1 year ago)
Kratcha'na changgijagipa an'tangkon agancheng. Councilo bini CEM ong'miting somoio mai mai namgnirangko dakjok employee rangna dormaha on'pilgija cha'minoke katgipa mangmang indakgipasa gipinkode jaksi ote Agana dakenga Salengni kamko niatode na'ade jaksikil rarrepagitamangba ong'tetek srangja uni gimin gipinni kamko aganna skang an'tangni kamkon nicheng Kam gri NPP corruption bang'batgipa party
Salmius (1 year ago)
Corruption party npp down down
justwellsangma6071 (1 year ago)
Council sorkari ongode maina bilsi gittam sallery onjaenga
OminaMarak (1 year ago)
New friend
JibiashGMomin-gd2so (11 months ago)
cherantv4462 (1 year ago)
Chingni Chokpotde npp mla ongen ramarangade tiptop ongengjokba kamnai npp
gritalsonmktv3269 (1 year ago (edited))
Lecture moton lecture kam dongja. Council ni employees rangna dolmahako on.cheng.
BB9M3 (1 year ago)
Dipul de buna manaha
DonalwoodSangma (11 months ago)
RangamsonMsangma (1 year ago)
Rolingni ramade mikka waode sitapa Rena Manja rimila. Rollingde rimila ripengrang
GospelvideoTV-bn1dl (1 year ago)
Niatjok full support ka'atjok namnikode angkoba
thansenmomin175 (1 year ago)
Rolling onge mainasa council mai ongengjok
Vote for INC.
Niatjokne
Changasapani-ml2ql (1 year ago)
sumithaSangma-w6 (1 year ago)
Video ko ada
Choleng-y9z (1 year ago)
Nambijokba hy angaba gital onge rebajokne
sengkinsangma3924 (1 year ago)
Kamnai Dipul nidika
sangmabalsim (1 year ago)
Nambejok full support